W niedzielę (28.05) w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej gmina Lubaczów zorganizowała Dzień Dziecka. Wydarzeniu towarzyszyła piękna i słoneczna pogoda oraz moc atrakcji. Nie zabrakło także specjalnych gości.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych zabaw, występów, konkursów, warsztatów czy pełnych emocji animacji. Kresową Osadę odwiedził także gość specjalny, którym była znana i lubiana aktorka Dominika Ostałowska. Nie zabrakło ciekawych występów artystycznych. Na scenie z radosnym repertuarem zaprezentował się zespół „Gwiazdki ” z Krowicy Samej, soliści ze  Studia Piosenki Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie oraz młodzi artyści ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej „Muzyczny Świat” z Przeworska. Dopełnieniem bogatego programu artystycznego były również  przedstawienia teatralne w wykonaniu teatru „Blaszany Bębenek” z Trzebini. Finałowym  punktem pokazów i prezentacji scenicznych był niesamowity – pełen ekspresji pokaz tańców zaprezentowany przez młodych tancerzy z Powiatowego Ogniska Baletowego z Jarosławia, który swym występem zachwycili publiczność i zaprosili wszystkich do wspólnej zabawy.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i udział w naszym spotkaniu, mamy nadzieję że zarówno rodzice jak i dzieci będą z radością i uśmiecham na twarzy wspominać ten cudowny „Dzień Dziecka” w Kresowej Osadzie, a również za rok postanowią  spędzić go razem  nami. Gorące podziękowania składamy pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury i Gminnej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie,  Kresowej Osady, UG Lubaczów  oraz szkółce „Spice Gears Academy” i Firmie „Master” za zaangażowanie i przygotowanie wspaniałego programu i ciekawych atrakcji z zakresu edukacji ekologicznej. Zapraszamy na kolejne wydarzenia kulturalne i sportowe do Gminy Lubaczów, u nas zawsze coś pozytywnego się dzieje – podsumowuje Marta Tabaczek – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubaczowie.

Zadanie jest finansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020
.

Galeria zdjęć, fot. Artur Brzyski.

elubaczow.com, gminalubaczow.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here