Fot. Archiwum

W środę (17.05) część drużyn z jarosławskiej klasy okręgowej rozegrały spotkania zaległej 19. kolejki spotkań. Start Lisie Jamy bez punktów w trudnych warunkach.

19. kolejka spotkań pierwotnie była zaplanowana na 8 kwietnia. Wtedy jednak, ze względu na zły stan muraw większości boisk w regionie, rozegrano tylko jedno spotkanie. Na stadionie w Dachnowie MKS Pogoń-Sokół Lubaczów pokonał 2:0 Gorliczankę Gorliczyna. W środę zaległości odrobili natomiast piłkarze Startu Lisie Jamy, którzy podejmowali na własnym boisku LKS Orzeł Torki. Zawodnikom nie sprzyjała pogoda i stan boiska, a w takich warunkach lepiej poradzili sobie goście, którzy wygrali 1:3 (0:1).

Dzisiejsze spotkanie należy do takich, o których szybko trzeba zapomnieć i wrócić na dobre tory! Mecz w ulewie, boisko pełne wody, niewykorzystane sytuacje i rywal, który dziś napierał na Naszą bramkę z takim uporem, że było tylko kwestią czasu kiedy coś wpadnie. Tracimy 3 zdobywamy 1, przegrywamy mecz, ale mimo wszystko dziękujemy całej drużynie, bo gra w takich warunkach nie należała do rzeczy przyjemnych. Głowy do góry – gramy dalej! – podsumował na swoim profilu Start.

Stan murawy po raz kolejny nie pozwolił natomiast na rozegranie zaległego meczu horynieckiemu Zdrojowi. Na boisku w Morawsku można było natomiast próbować rywalizować w zawodach… pływackich.

elubaczow.com, hp


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here