Już 15-16 czerwca w Jasionce koło Rzeszowa, w Centrum Wystawienniczo-
Kongresowym G2A Arena świat młodych spółek spotka się z dużym kapitałem na Carpathian Startup Fest 2023. Wśród uczestników – kilkaset startupów i czołówka polskich funduszy inwestycyjnych.

Głównym wydarzeniem tegorocznej edycji będzie finał konkursu Carpathian Startup Fest, do którego w sumie wpłynęło z92 aplikacje z Polski, Ukrainy, Słowacji, Białorusi, Słowenii, Chorwacji, Irlandii, a także Stanów Zjednoczonych. Najlepsze zaprezentują się na Demo Day Stage w G2A Arena.

Jak zapowiadają organizatorzy, podczas CSF każdy z ciekawym pomysłem na biznes, dostanie szansę na kontakt z potencjalnymi inwestorami, funduszami i kluczowymi postaciami startupowego ekosystemu. Dodatkowo festiwalowi towarzyszyć będą targi Startup Expo – strefa wystawiennicza dla innowacyjnych projektów. Tradycyjnie nie zabraknie wielu ciekawych wystąpień i prelegentów. Szczegółową agendę znajdziecie na stronie carpathianfest.pl.

Każdy może zostać uczestnikiem Carpathian Startup Fest. Wejście na wszystkie wymienione wydarzenia jest bezpłatne. Wystarczy pobrać standardowy bilet ze strony CSF23: carpathianfest.pl.

Organizatorem Carpathian Startup Fest 2023 jest Rzeszowska Agencja Rozwoju
Regionalnego S.A. wraz z Podkarpackim Parkiem Naukowo-Technologicznym Aeropolis.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here