Każdy rodzic wie, że Dzień Dziecka musi być wyjątkowy. Sprawę z tego zdaję sobie także Gmina Lubaczów, która wykorzystując Fundusze Europejskie dla najmłodszych przygotowała wiele niespodzianek.

Dzień Dziecka świętować będzie można już 28 maja. O godz. 13:00 w Kresowej Osadzie rozpocznie się wielka zabawa, a gościem specjalnym wydarzenia będzie znana aktorka – Dominika Ostałowska. Na scenie wystąpią zespół „Gwiazdki” z Krowicy Samej, Teatr „Blaszany bębenek”, Studio Piosenki z lubaczowskiego MDK, „Szkoła Muzyki Rozrywkowej” z Przeworska. Nie zabraknie animacji, konkursów i gier. To, że będzie „Słodko i kolorowo” udowodnią uczestnicy warsztatów kulinarnych. Dodatkowo dostępne będą dmuchańce, otwarty zostanie plac zabaw, przejechać się będzie można gokartami i puszczać bańki mydlane. Dzieci swoje miejsce znajdą również w strefach relaksu, artystycznej, rozrywki, tańca, fitness, eco i lego.

Ponadto poznamy zwycięzców konkursu „Unia moimi oczami”. Tego dnia laureatom uroczyście wręczone zostaną nagrody. Na zakończenie odbędzie się koncert finałowy Ogniska Baletowego w Jarosławiu „Dzieci Dzieciom”.

Przypominamy, że w Kresowej Osadzie czynna będzie restauracja. Zamówić będzie więc można wyśmienite dania z karty wiosennej.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here