Ślub i wesele to jeden z najpiękniejszych momentów dla pary młodej. Każdy chce, aby ten dzień był doskonale zorganizowany, idealny w 100%. Jednak wymaga to sporo pracy, nakładu finansowego oraz czasu i przemyślenia. W ostatnim czasie sporo par decyduje się na ślub i wesele w plenerze. Letnie miesiące wręcz do tego zachęcają. Wesele w plenerze to impreza, która doskonale prezentuje się na późniejszych zdjęciach. Co ciekawe, nie trzeba wtedy zbytnio skupiać się na dekorowaniu sali — wystarczy urokliwe miejsce, zakątek w rodzinnym ogrodzie, piękny park nieopodal lub coś podobnego by wesele miało niesamowity klimat. 

  1. Wymarzone wesele w plenerze — dlaczego pary młode się na to decydują? 
  2. Przyjęcie weselne w plenerze — jak zorganizować?
  3. Wesele w plenerze pod Warszawą — cudowne rozwiązanie dla pary młodej i gości weselnych

Wymarzone wesele w plenerze — dlaczego pary młode się na to decydują? 

Wesele plenerowe to decyzja, z którą spotykamy się coraz częściej. Ceremonia zaślubin w USC nie zawsze wygląda tak, jakbyśmy tego chcieli. Sale w takich miejscach zwykle są zbyt małe, niezbyt reprezentacyjne i nie można ich udekorować. Rustykalne wesele w takim miejscu z pewnością nie wypali. Niezapomniane wesele w stylu boho warto zorganizować właśnie w plenerze. Można tego dokonać za dodatkową opłatą. Ceremonii zaślubin przewodzić będzie urzędnik, jednak nie musi odbywać się w centrum Warszawy lub innego polskiego miasta, a w przepięknym miejscu, które para młoda zna i kocha. Eleganckie wesele również może się tam odbyć. Obecnie nie każdy dba o to, by było glamour. Sporo par jest za tym, by wesele było swojską imprezą, boho, dzięki czemu całość przebiega w doskonałym humorze i są z tego niesamowite wspomnienia.

Przyjęcie weselne w plenerze — jak zorganizować?

Ślub plenerowy to nie lada wyzwanie organizacyjne. Wymarzone miejsce to nie wszystko. Aby wesele zorganizować na plaży, w parku czy w jeszcze innym miejscu, konieczna jest zgoda gminu, a także urzędnika, któremu należy dostarczyć wszelkie pisma. Musi on wiedzieć, jak zorganizowana zostanie przestrzeń. Ma to być potwierdzenie, iż wesele odbędzie się w miejscu bezpiecznym i godnym. 

Kiedy miejsce zostanie już wybrane, można przystąpić do dalszej części przygotowań. Warto rozważyć specjalne obiekty, które dają możliwość organizacji ślubu w ogrodzie, przy pałacu lub dworku. W razie złych warunków pogodowych będzie można szybko przenieść przyjęcie lub ceremonie do wnętrza. 

Wesele w plenerze pod Warszawą — cudowne rozwiązanie dla pary młodej i gości weselnych

Wesele w plenerze pod Warszawą to chętnie wybierana opcja dla osób, które mają dość stołecznego zgiełku i chcą, choć w dniu swojego wesela od niego odpocząć. W takich przepięknych miejscach można zorganizować najwyższej klasy ślub w stylu rustykalnym.

Jakie trendy obecnie obowiązują? Przede wszystkim króluje minimalizm. Wiele par szuka idealnego miejsca, w którym niczego nie będą zmieniać. Oznacza to rezygnację z dodatkowych ozdób czy dekoracji na rzecz pięknych okoliczności przyrody. Śluby plenerowe w 2023 roku to głównie przewaga polnych kwiatów, delikatnych brązów, beżu, złota i pastelowych, bardzo delikatnych błękitów. Bardzo często wesela organizowane są w plenerze, jednak w ramach ochrony przed nadmiernym słońcem lub przed niespodziewanym deszczem stosuje się namioty. Dekoracje najlepiej wykonać z maksymalnie naturalnych materiałów, takich jak drewno, delikatna roślinność czy słoma. Można wykorzystać także świece, sznurki oraz szkło. Rustykalne wesela w ostatnim czasie to swoisty powrót do dawnych lat! Więcej na ten temat znajdziesz na stronie https://www.sielanka.pl/wesela/przyjecie-weselne!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here