Zryw Młodów wrócił z Wielkich Oczu z trzema punktami.

Za nami 21. kolejka spotkań lubaczowskiej A klasy. W meczach czołowych zespołów, Huragan ograł lidera w Zapałowie, a Zryw przywiózł komplet punktów z Wielkich Oczu.

Weekendowe spotkania w lubaczowskiej A klasie przyniosły sporo emocji. Tych najwięcej było w pojedynkach zespołów z „czuba” tabeli. Dość niespodziewanie, z porażką musiał pogodzić się lider z Zapałowa. Orkan stracił punkty na własnym boisku w starciu z „nieobliczalnym sportowo” Hurganem, mimo tego, że po pierwszej połowie wygrywał już 3:0. Podopieczni trenera Grudowskiego nie zwiesili jednak głów i zaczęli odrabiać straty. Sygnał do walki dał Tomasz Dorota, który trzykrotnie (52′, 74′, 76′) pokonał bramkarza gospodarzy. Miejscowi odpowiedzieli jeszcze trafieniem w 80. minucie, ale później „katem” dla nich okazał się Jakub Tokarz, który celnie strzelił jeszcze dwa razy (83′, 87′) dla Huraganu.

Wyjazdowe zwycięstwo odnieśli także piłkarze Zrywu Młodów, którzy grali na trudnym terenie w Wielkich Oczach. Gospodarze co prawda lepiej rozpoczęli starcie i trafili już w 6. minucie, ale piłkarze z gminy Lubaczów odpowiedzieli dwukrotnie (Dawidowicz 18′, Kalita 62′). Zryw Młodów udowodnił zatem, że ma nie tylko dobry PR, ale także solidnych zawodników.