W najbliższą sobotę (13.05) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu-Zdroju po raz kolejny spotkają się miłośnic gier planszowych. Ekipa „Dragona” dysponuje już 25 różnymi potyczkami.

Przyjmij wyzwanie i stań w obronie zamku Avel, zbadaj podziemia i wykradnij skarb smoka, zapobiegnij pladze i pokonaj złego króla Licha w świecie World of Warcraft, przygotuj swoją wioskę na zimę w dolinie Everdell, zbierz drużynę i przemierzaj lochy Karak w poszukiwaniu skarbów, stań w obronie Twierdzy Runedar, stań w obliczu Ragnaröku i zadbaj o miejsce przy stole Odyna w Valhalli, spotkaj się w Pasukirowicach i zdobądź tytuł najlepszego szarlatana w mieszaniu tajemnych eliksirów, ułóż najpiękniejszą mozaikę i zdobądź uznanie, poprowadź wyprawę archeologiczną i zbadaj zaginioną wyspę Arnak, przeprowadź swoją drużynę przez miasto pełne zombiaków. TAK – tyle przygód i jeszcze więcej czeka na Was! Jeśli masz 10 lat to zapraszamy – osoby dorosłe bardzo mile widziane! – zachęcają organizatorzy.

Sobotnia potyczka rozpocznie się o godzinie 14:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu-Zdroju. Spotkanie odbywa się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. 

W zbiorach Horynieckiego Klubu Gier Planszowych DRAGON jest już 25 gier. Z pełną pełną listą oraz instrukcjami video można zapoznać się na klubowej stronie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here