Na stadionie w Młodowie w niedzielę padło aż 12 bramek, fot. Zryw Młodów.

Za nami 18. kolejka spotkań lubaczowskiej A klasy. Hitem okazało się spotkanie Zrywu Młodów z LKS Korzenica, w trakcie którego padło aż 12 bramek.

W niedzielę (30.04) o godz. 16:00 na stadionie w Młodowie, zajmujący trzecie miejsce w tabeli miejscowy Zryw zmierzył się z ostatnią drużyną – LKS-em Korzenica. Choć „rozstawienie” rywali nie zapowiadało wielkich emocji, to obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko, a kibice zobaczyli aż 12 bramek. Gospodarze, mimo tego, że prowadzili już 4:2 i 6:2 dali dojść się przyjezdnym i musieli podzielić się punktami.

W tym meczu poczuliśmy się zbyt pewnie i to było powodem końcowego wyniku. Niestety nie tak miało wyglądać to spotkanie. Pomimo wysokiego prowadzenia, dajemy sobie strzelić cztery bramki i z wygranego spotkania zostaje nam cieszyć się tylko z 1 punktu – podsumował na FB Zryw.

Niewiele brakło, by punkty stracił także Orkan Zapałów, bo w Starym Dzikowie Victoria mocno postawiła się liderowi. Pewne zwycięstwo odnotował natomiast Huragan Basznia Dolna, który pokonał Błękitnych Futory. Do dobrej dyspozycji wrócili także gracze z Cieszanowa, którzy pokonali Roztocze Narol bez straty gola.

Wyniki 18 kolejki spotkań:

Czerwoni Cewków1-2Rolnik Wólka Krowicka
Błękitni Futory1-6Huragan Basznia Dolna
Victoria Stary Dzików3-4Orkan Zapałów
Juwenia Cieszanów3-0Roztocze Narol
Zryw Młodów6-6LKS Korzenica
Czarni Oleszyce1-2Zalew Stary Lubliniec
Gwiazda Wielkie Oczy1-1Graniczni Krowica

Aktualna tabela:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here