Wiosna to czas, kiedy każdy z nas chętnie spędza więcej czasu na świeżym powietrzu. Nic więc dziwnego, że wiele osób chce stworzyć piękny ogród czy balkon lub angażuje się w pracy na działce. Nie tylko dla wszystkich miłośników roślin mamy świetną wiadomość – już w niedziele odbędzie się Wiosenna Giełda Ogrodnicza w Baszni Dolnej!

Wiosenna Giełda Ogrodnicza rozpocznie się 30 kwietnia (niedziela) o godz. 13:00 na placu głównym Kresowej Osady w Baszni Dolnej. To już kolejna edycja wydarzenia, które każdego roku cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców całego regionu. Podczas wydarzenia będzie można kupić rośliny doniczkowe, krzewy ozdobne, drzewa owocowe, nasiona warzyw, kwiatów i wiele innych produktów związanych z ogrodnictwem. Będą też stoiska z narzędziami ogrodniczymi, meblami tarasowymi, maszynami rolniczymi, nawozami oraz różnego rodzaju akcesoriami.

W programie wydarzenia przewidziano również liczne atrakcje. Będzie można wziąć udział w warsztatach i prelekcjach związanych z ogrodnictwem, skorzystać z porad fachowców oraz wziąć udział w konkursach. Dla dzieci przygotowano strefę zabaw oraz kącik malucha, gdzie najmłodsi będą mogli spędzić miło czas.

Giełdzie towarzyszyć będzie wydarzenie „Wieprzowina na talerzu”, w ramach którego będzie można posilić się swojskimi wyrobami w rozmaitych odsłonach, a do tego w restauracji Kresowej Osady serwowane będą dania z nowego wiosennego menu.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here