Majówka w Narolu [PROGRAM]

4

Przed nami majówka. Nie każdy z nas wybiera się gdzieś dalej na długi odpoczynek. Dla tych co zostają, ciekawą propozycję ma Narol. Długi weekend zapowiada się tam interesująco.

Od 30 kwietnia do 3 maja na mieszkańców Narola i turystów czekać będzie wiele atrakcji. Na Rynku wystąpią lokalne zespoły, ale także zaproszeni goście. Na scenie pojawią się Ściana W, Nocna Zmiana Bluesa, Skynova, Faster i Pudzian Band. Organizatorzy zapraszają również do udziału w rajdzie rowerowym KOBYLANKA 1863 oraz zabawach ze Stowarzyszeniem Warchoły i Pijanice. Ponadto powstanie obozowisko z czasów powstańczych, gdzie rekonstruktorzy opowiedzą o przebiegu zrywu narodowego i pokażą broń palną. Pooglądać będzie można pokaz tańców polskich i europejskich. Nie zabraknie dyskoteki z DJ Adamus. Dodatkowo otwarte będą stoiska Kół Gospodyń Wiejskich i rękodzielników. Organizatorzy zadbali także o najmłodszych uczestnikach, dla których przygotowane będą liczne zabawy.

Miłośnicy sportu również znajdą coś dla siebie, bo we wtorek na Stadionie Miejskim rozegrany zostanie turniej piłkarski, a w środę rozpoczną się Narolskie Biegi Uliczne.

Szczegółowy program Narolskiej Majówki znajduje się na poniższym plakacie.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

4 komentarze

  1. Ludzie czy w tym Narolu nie ma już bodaj jednego normalnego? Kto by powiedział stop temu rujnowania wieloletniego dorobku kulturalnego tato pięknego i urokliwego miasteczka . Patrzę i nie wierze, ze właśnie tam rodzi się stolica disco polo w naszym powiecie. Ale z drugiej strony”WARCHOŁY I PIJANICE” doskonlecnonen omen to obrazują.

  2. tak,tylko na wszelkich zabawach czy weselach- nie grajcie disco polo. metallica,rock,lady pank i tak dalej. a potem jeden z drugim po kielichu wypije i jaka niespodziankę niesie nam zabawa? otoz znaja wszyscy teksty,tancza,bawia się wiec nie bądźmy hipokrytami. lepiej powiedzieć np- na co dzień tej muzyki nie slucham ale na imprezie lubię. przynajmniej szczerze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here