Uroczyste celebrowanie ważnej okazji to doskonały pretekst do spotkania w gronie rodziny i znajomych, które upłynie pod znakiem rozmów, wspólnej zabawy i konsumowania pyszności. Aby nie musieć stresować się przyrządzaniem niezliczonej ilości potraw oraz tym, gdzie posadzić gości przy niewielkim stole, najlepszym rozwiązaniem jest wynajem sali. Wtedy osoba świętująca czuje się jak gość i może w pełni cieszyć się podniosłą chwilą. O czym warto pamiętać podczas organizowania przyjęcia, żeby było niezapomniane?

Urodziny, okrągła rocznica ślubu, chrzest, komunia czy ślub, to przykłady wydarzeń, które są ważne w naszym życiu i dlatego chętnie organizujemy z ich tytułu przyjęcia, aby je uczcić i zachować w swojej pamięci piękne kadry. Ale żeby wszystko było tak, jak sobie wymarzymy, trzeba zadbać o takie kwestie jak wybór sali, menu czy dekoracje. 

Nowoczesne sale w przyjemnym klimacie

Bez wątpienia wybór miejsca, w którym zdecydujemy się zorganizować imprezę okolicznościową, jest niezwykle istotny. Bo przecież nikt nie będzie czuł się komfortowo w miejscu, które niemalże pamięta czasy PRL-u. Ale jeśli nie masz jeszcze wybranego lokalu, to na imprezy okolicznościowe w Poznaniu polecamy sale Salonty. Lokale, o których mowa, stwarzają idealne warunki do wspaniałej zabawy, są gustownie urządzone, wyróżniają się designem oraz nowoczesnością. Z powodzeniem można w nich zorganizować uroczystość rodzinną, a także firmową integrację.

Warto podkreślić, że imprezy okolicznościowe Poznań – Salonty są bardzo przystępne cenowo, a poniesione koszty będą o wiele mniejsze niż wtedy, gdybyśmy zdecydowali się na imprezę w restauracji. Co do menu, to istnieje możliwość przyniesienia własnych potraw, a także można wynająć catering. Ta druga opcja cieszy się zdecydowanie większym powodzeniem ze względu na wygodę. Właściciele lokali Salonty mogą polecić sprawdzone firmy cateringowe, które zagwarantują wyśmienite jedzenie, które spełni oczekiwania nawet gości o wysublimowanych kubkach smakowych.

Dekoracje nawiązujące do imprezy okolicznościowej

W dobie sklepów internetowych zamówić można dosłownie wszystko. W przypadku imprez okolicznościowych warto pomyśleć o dekoracjach sali, które będą stanowiły swoistą wisienkę na torcie. Bardzo popularne są w ostatnim czasie balony w kształcie cyfr oraz literek, które są niemalże obowiązkowe na urodzinach czy rocznicach. Świetnie sprawdzi się też banner z odpowiednim napisem czy kurtyna, stanowiący idealne tło do zdjęć. Na torcie z kolei nie może zabraknąć efektownej fontanny oraz personalizowanego toppera. A co ze stołami? Na nich powinien znajdować się elegancki obrus lub bieżniki, świeczniki, wazony z kwiatami, serwetki i ewentualnie winietki.  

Przyjęcie niespodzianka i wyjątkowe atrakcje

Dostępne w atrakcyjnej cenie sale do wynajęcia na imprezę – salonty.com są wręcz idealnego do tego, aby zorganizować w nich przyjęcie – niespodziankę. Wówczas o przyjęciu wiedzą tylko goście, a osoba lub para, która ma powód do świętowania, dowiaduje się o wszystkim jako ostatnia. Podczas imprezy okolicznościowej warto też zadbać o dodatkowe atrakcje, które uczynią ją jeszcze bardziej niezwykłą. Do popularnych i często wybieranych atrakcji zalicza się fotobudki, pokazy iluzji czy pokazy barmańskie. A jeśli na przyjęciu będą też dzieci, wtedy mile widziany byłyby animator.

Sale do wynajęcia na imprezę okolicznościową Solanty w Poznaniu, to klimatyczne miejsca stwarzające idealne warunki do świętowania! Zarezerwuj termin i zorganizuj imprezę, którą wszyscy będą wspominali z uśmiechem na ustach!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here