Przy parafii św. Stanisława w Lubaczowie funkcjonuje bezpłatna wypożyczalnia sprzętu pielęgnacyjnego, rehabilitacyjnego i wspomagającego dla osób chorych i niepełnosprawnych. Urządzenia z pewnością ułatwią opiekę nad chorym, a jemu samemu – dadzą odrobinę niezależności i komfortu.

Choroba, zwłaszcza ciężka i przewlekła wiąże się z ogromnymi kosztami. Dla rodziny każdy dodatkowy wydatek może być nie lada ciężarem. W potrzebie chcą pomóc księża z parafii św. Stanisława w Lubaczowie i fundacja AMICO, którzy otworzyli wypożyczalnię sprzętu rehabilitacyjnego. Projekt ma na celu niesienie pomocy osobom, których sytuacja zdrowotna wymaga szczególnego wsparcia. Wypożyczenie sprzętu jest darmowe, a korzystać z niego mogą potrzebujący mieszkańcy całego powiatu lubaczowskiego.

– Sprzętu mamy bardzo dużo, szczególnie łóżek dla osób leżących – mówi Dziekan ks. Andrzej Stopyra.

Wypożyczalnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Więcej szczegółów zasięgnąć można dzwoniąc pod numer telefonu 798 134 117 lub 515 912 030.

To może Cię zainteresować: Szukasz sprawdzonego dentysty w Szczecinie? Sprawdź: stomatolog Szczecin.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

  1. NIE POLECAM!!! Moją mamę „pani” Kasia potraktowała jak jakiś problem… Na pytania mam odbąkiwała zamiast normalnie odpowiedzieć… a na koniec mama powiedziała jej „miłego dnia” to ona odpowiedziała „ja pani nie życzę”… Zachowywała się jakby tam była za karę…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here