W niedzielny (23.04) wieczór na scenie Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie wystąpiła liczba rzesza artystów. Koncert „Gitarą i piórem” ściągną do placówki komplet publiczności.

Na scenie sali widowiskowej wystąpili: Anna Wałczyk (wokal), Małgorzata Zaremba (wokal), Karolina Jonak (wokal), Elżbieta Batycka (wokal), Alicja Franus (wokal), Jerzy Mikłasz (wokal), Milena Wach (wokal), Roman Morawski (wokal), Józef Duda (wokal, gitara), Andrzej Kindrat (inst. klawiszowe), Marek Kindrat (gitara), Piotr Kaczor (gitara), Piotr Batycki (gitara basowa), Grzegorz Patałuch (gitara), Grzegorz Kowal (inst. klawiszowe), Grzegorz Górecki (inst. klawiszowe), Marek Szpyt (inst. perkusyjne), zespół wokalno-gitarowy „GAMMA”, zespół „KASHMIR”, Krzysztof Świętojański (wokal) i Piotr Salik (gitara).

Galeria zdjęć, fot. Tomasz Michalski.

Śledź nas w Google News

Obserwuj elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj