Lubaczowski MKS HML nie zwalnia tempa i w 21. kolejce jarosławskiej „okręgówki” inkasuje kolejny komplet punktów, umacniając tym samym pozycję lidera tabeli. Awans Pogoni-Sokoła przybliżył też cenny remis Startu Lisie Jamy nad wiceliderem z Przeworska.

Za nami 21 kolejka spotkań jarosławskiej klasy okręgowej. Lider z Lubaczowa po raz kolejny pokazał swoją siłę. Tym razem zawodnicy z Lubaczowa mieli, po długiej przerwie, okazję do zaprezentowania się swoim kibicom na Stadionie Miejskim. Powrót na własne boisko był bardzo efektowny, bo podopieczni Sokolenki ostatecznie rozgromili Orzeł Torki aż 5:0, choć do przerwy żadne bramki nie padły. Strzelanie rozpoczął w 53. minucie Kacper Rop, a później jeszcze trafiali Sebastian Fedan (as. Kacper Rop), Radosław Hojdak (as. Sebastian Zając), raz jeszcze Kacper Rop (as. Paweł Hass) i Michał Sitek (as. Michał Kuziemski).

Zainkasowany komplet punktów umocnił MKS HML na szczycie ligowej tabeli. Dodatkowo remis Startu Lisie Jamy z wiceliderem z Przeworska jeszcze bardziej przybliżył wymarzony awans Pogoni-Sokoła. Niestety trzeci reprezentant naszego powiatu w lidze pozostał bez punktów w 21. kolejce. Zdrój Horyniec przegrał ze Startem w Pruchniku 3:0.