W najbliższą sobotę (22.04) w Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu-Zdroju odbędzie się kolejne spotkanie miłośników gier planszowych. Pojawią się nowe tytuły.

Wydarzenie, które organizuje Horyniecki Klub Gier Planszowych „Dragon”, ma na celu promowanie kultury gier planszowych oraz integrację mieszkańców naszego regionu. Co ważne, pomysłodawcy rywalizacji są otwarci na nowych członków, także takich, którzy do tej pory nie próbowali swoich sił w takich zmaganiach.

Nie musisz umieć grać w nasze gry, wszystko wyjaśnimy i nauczymy zasad. W planie ogrywanie znanych nam już tytułów, a dla chętnych nasze nowości „Zaginiona wyspa ARNAK” i/lub „Blood Rage”. Będą emocje i będzie świetna zabawa. Z racji gier jakie posiadamy i ich ograniczeń wiekowych zapraszamy osoby powyżej 10 roku życia, dorośli jak najbardziej mile widziani – zachęca na swoim profilu Dragon.

Podczas spotkania nie zabraknie okazji do wymiany doświadczeń oraz nawiązania nowych znajomości. Organizatorzy przewidują także możliwość skorzystania z porad bardziej doświadczonych graczy w zakresie strategii i taktyki w grach planszowych.

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu dla miłośników gier planszowych!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here