Fot. Archiwum Grupy PBI.

Grupa PBI Infrastruktura, główny wykonawca remontu drogi powiatowej nr 1688R Lubaczów – Basznia, poinformowała o planowanej przerwie w ruchu drogowym na odcinku ulicy Szopena w Lubaczowie. Utrudnienia zaplanowano na piątek.

Zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Szopena w Lubaczowie od 0+005,5 do km 0+739,4, tj. odcinek między skrzyżowaniem ul. Szopena z ulicą Budowlanych a ul. Szymańskiego (mapa podglądowa poniżej). Przerwa w ruchu zostanie wprowadzona w dniu 21 kwietnia (piątek), od godziny 6:00 do godziny 22:00.

Powodem wyłączenia odcinka z ruchu jest wykonywanie podbudowy MCE metodą na miejscu w korycie drogi oraz ułożenie warstwy wiążącej z asfaltu. W związku z tym, dla pojazdów osobowych, ruch na wskazanym odcinku będzie niedostępny.

Grupa PBI Infrastruktura przeprasza za utrudnienia i zapewnia, że zostaną wyznaczone tymczasowe objazdy oraz wprowadzone zostanie ręczne kierowanie ruchem w dniu 21 kwietnia. Dzięki temu wszyscy kierowcy będą mogli bezpiecznie i sprawnie poruszać się po drogach.

Mapa objazdów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here