Zakład Ubezpieczeń Społecznych przyjmuje wnioski o dofinansowanie w konkursie, którego celem jest zachęcanie płatników składek do działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy.

Konkurs jest skierowany do przedsiębiorców i pracodawców, którzy chcą działać na rzecz zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników. ZUS zapewnia dofinansowanie na takie działania, które wpłyną na poprawę jakości środowiska pracy, w tym na zakup niezbędnego sprzętu, szkolenia pracowników oraz modernizację i remonty budynków.

Warto podkreślić, że zgłoszenia można składać w ciągu całego roku, a decyzje o przyznaniu dofinansowania będą podejmowane co kwartał. Płatnicy składek, którzy otrzymają dofinansowanie, będą mieli możliwość przeprowadzenia działań zgodnych z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy, a także podniesienia jakości pracy swoich pracowników.

Konkurs ZUS na dofinansowanie działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy jest doskonałą okazją dla przedsiębiorców i pracodawców, którzy chcą zwiększyć bezpieczeństwo swoich pracowników oraz poprawić warunki pracy.

Obecny termin składania wniosków o dofinansowanie rozpoczął się 17 kwietnia i potrwa do 18 maja br.

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.zus.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here