W 2022 roku ponad 7 tysięcy podatników odwiedzających podkarpackie urzędy skarbowe wypełniło elektroniczną ankietę, dzieląc się swoimi doświadczeniami z wizyt w urzędzie. Spośród najlepiej ocenionych przez podatników jednostek w regionie znalazł się Urząd Skarbowy w Lubaczowie.

Badania, prowadzone w ramach programu „Klient w centrum uwagi KAS”, trwają od 2021 roku i już od początku pozwoliły na przeanalizowanie prawie 13 tysięcy ankiet. Ankiety są wypełniane przez różne grupy klientów KAS, takie jak osoby fizyczne, przedsiębiorcy, urzędnicy państwowi, biura rachunkowe czy kancelarie prawne. Pytania ankietowe badają nie tylko ogólne zadowolenie z wizyty, ale również emocje czy wysiłek, który klient włożył w załatwienie swojej sprawy oraz ocenę pracownika urzędu pod względem kompetencji, uprzejmości, pomocy, sprawności, komunikatywności i przyjazności.

W 2022 roku podkarpacka KAS otrzymała ponad 7 tysięcy wypełnionych ankiet, a osiągnięte za IV kwartał wyniki są najwyższe z dotychczasowych, zarówno pod względem skuteczności pierwszego kontaktu, satysfakcji, rekomendacji, braku wysiłku jak i pozytywnych emocji. Warto zauważyć, że poziom skuteczności pierwszego kontaktu, a więc odsetek podatników, którzy załatwili swoją sprawę już podczas pierwszej wizyty, wyniósł aż 84%, co jest bardzo dobrym wynikiem.

Urząd Skarbowy w Lubaczowie, wraz z Urzędami Skarbowymi w Jarosławiu i Dębicy, znalazł się wśród najlepiej ocenionych urzędów skarbowych na Podkarpaciu. Urząd Skarbowy w Lubaczowie otrzymał bardzo dobrą opinię od 92% respondentów, co jest wynikiem godnym uwagi.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here