W Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie będą śpiewać i muzykować. W niedzielę (23.04) o godz. 19:00 odbędzie się koncert „Gitarą i piórem”.

Na scenie sali widowiskowej wystąpią: Anna Wałczyk (wokal), Małgorzata Zaremba (wokal), Karolina Jonak (wokal), Elżbieta Batycka (wokal), Alicja Franus (wokal), Jerzy Mikłasz (wokal), Milena Wach (wokal), Roman Morawski (wokal), Józef Duda (wokal, gitara), Andrzej Kindrat (inst. klawiszowe), Marek Kindrat (gitara), Piotr Kaczor (gitara), Piotr Batycki (gitara basowa), Grzegorz Patałuch (gitara), Grzegorz Kowal (inst. klawiszowe), Grzegorz Górecki (inst. klawiszowe), Marek Szpyt (inst. perkusyjne), zespół wokalno-gitarowy „GAMMA”, zespół „KASHMIR”, Krzysztof Świętojański (wokal) i Piotr Salik (gitara).

Osoby które chciałyby wysłuchać koncertu powinny odebrać darmowe wejściówki. Dostępne są one w sekretariacie MDK w godzinach 8:00 – 15:00.

Obraz przedstawiający "Gitarą i piórem" na scenie MDK w Lubaczowie

PZ, elubaczow.com

Śledź nas w Google News

Obserwuj elubaczow.com

Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 15 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź
Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj