Zawodnicy klubów pływackich „Rekin” Lubaczów i „Delfin” Horyniec-Zdrój osiągnęli świetne wyniki na zawodach „Feniks Pool Party”. Impreza odbyła się w sobotę (15.04) na 50-metrowej pływalni olimpijskiej MOSiR-u Dębica, a w rywalizacji wzięło udział około 700 zawodników z całej Polski, w tym pływacy z kadry narodowej.

Młode zawodniczki Rekina trzykrotnie stawały na podium medale: Emilia Mudry zajęła drugie miejsce w stylu grzbietowym na 100 metrów oraz w stylu zmiennym na 200 metrów, a Katarzyna Horoń zdobyła drugie miejsce w stylu klasycznym na 200 metrów. Pozostali pływacy z Rekina i Delfina, choć nie zdobyli miejsc na podium, pokazali wysoki poziom sportowy i wiele determinacji. Wielu z nich ustanowiło swoje nowe rekordy życiowe, a usieli rywalizować z najlepszymi zawodnikami w regionie.

Zawodnicy klubów pływackich Rekin Lubaczów i Delfin Horyniec-Zdrój udowodnili, że ciężka praca i regularny trening przynoszą wymierne efekty. Zawody to nie tylko walka o medale, ale także okazja do rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności. Gratulujemy osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć, fot. KP Rekin Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here