Fundacja Banku Spółdzielczego w Lubaczowie uhonorowała dzisiaj siedmioro wyjątkowych młodych ludzi. Otrzymali oni Stypendia Pomostowe na I rok studiów.

Fundacja od lat aktywnie działa na rzecz rozwoju edukacyjnego i społecznego młodych ludzi, szczególnie w powiecie lubaczowskim. W ramach swojej działalności wspiera zarówno uczniów, jak i studentów. Natomiast Program Stypendiów Pomostowych jest jednym z największych pozarządowych programów stypendialnych w Polsce, który został został zainicjowany w 2002 r. przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności. W jego ramach środki finansowe otrzymują ambitni i zdolni maturzyści z małych miejscowości, którzy rozpoczynają studia dzienne i spełniają kryteria jednego z segmentów Programu. 

We wtorek (11.04) Stypendia Pomostowe w wysokości 7 tysięcy złotych na I rok studiów otrzymało 7 zdolnych i ambitnych studentów z naszego regionu. Otrzymali je: Joanna Huk, Maja Potuczko, Gabriela Kulczycka, Karolina Bojarska, Wiktoria Mańczak, Andrzej Chapko i Patryk Lewicki.

Dzięki takim inicjatywom, jak Program Stypendiów Pomostowych, młodzi ludzie mają szansę na zdobycie wykształcenia i lepszą przyszłość. Gratulujemy stypendystom i życzymy im wielu sukcesów w dalszej edukacji i karierze zawodowej.

Galeria zdjęć, fot. Fundacja BS w Lubaczowie.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here