Już niebawem w Baszni Dolnej odbędzie się Wiosenna Giełda Ogrodnicza. Będzie to doskonała okazja nie tylko do zakupu roślin i kwiatów, ale również możliwość spotkania się z lokalnymi producentami i ogrodnikami oraz posmakowania pysznych dań.

Coroczna Wiosenna Giełda Ogrodnicza tradycyjnie odbędzie się na placu Kresowej Osady w Baszni Dolnej. Tegoroczna odsłona będzie miała miejsce 30 kwietnia (niedziela). W tym roku organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników.

Na tegorocznej Wiosennej Giełdzie Ogrodniczej tradycyjnie będą królowały przepiękne kwiaty, sadzonki drzew i krzewów, meble i akcesoria do ogrodu. To jednak nie wszystko. Podczas Giełdy dowiecie się m.in. jak zaaranżować swój ogród, taras czy balkon i będziecie mogli wziąć udział w ciekawych warsztatach – zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Giełdzie będzie towarzyszyło także kulinarne wydarzenie „Wieprzowina na talerzu”. Studzieninę, świeżynkę, mięsa z kociołka, grilla i wędzarni będą oferowali lokalni producenci oraz restauracja Kresowej Osady.

Wiosenna Giełda Ogrodnicza to doskonała okazja dla wszystkich miłośników ogrodów i roślinności do znalezienia ciekawych i rzadkich gatunków roślin, a także do wymiany doświadczeń z innymi pasjonatami. Serdecznie zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i życzymy udanych zakupów oraz miłego spędzenia czasu!


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here