We wtorek (04.04) w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie wręczono nagrody i wyróżnienia w konkursie „Świąteczna Kartka Wielkanocna”. Do rywalizacji wpłynęło w sumie 142 prace w dwóch kategoriach wiekowych.

Tematem konkursu zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie była kartka okolicznościowa z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zadaniem uczestników było przedstawienie własnej wizji, zwyczajów, symboli oraz tradycji Świąt Wielkanocnych w postaci kartki świątecznej. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, bo do organizatorów wpłynęło w sumie 142 prace w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci i młodzież szkolna oraz dorośli. Jury dokonując oceny prac, zwracało uwagę na ich zgodność z tematem, kreatywność i wyobraźnię, estetykę, właściwy format oraz samodzielność wykonania pracy.

We wtorek starosta lubaczowski Zenon Swatek oraz dyrektor Powiatowego Centrum Kultury w Lubaczowie Beata Niedźwiecka podsumowali tegoroczną edycję konkursu oraz wręczyli nagrody i wyróżnienia laureatom.

Nagrody i wyróżnienia przyznano:

W kategorii – dzieci i młodzież szkolna
I miejsce:  Michał Kurasiński z Lubaczowa
I Miejsce: Milena Semerak z Krowicy Samej
II Miejsce:  Kacper Ważny z Wólki Krowickiej
II Miejsce: Tymoteusz Pamuła z Lisich Jam
III miejsce:  Justyna Ilnicka z Krowicy Samej
III miejsce: Oliwia Ozimek ze Starego Dzikowa
III Miejsce: Nikodem Kurasiński z Lubaczowa

Wyróżnienia otrzymali: Emilia Kociołek z Łukawca, Bartosz Tworko z Krowicy Samej, Patryk Kulczycki z Lisich Jam, Kamil Kamiński z Krowicy Hołodowskiej, Piotr Kamiński z Krowicy Hołodowskiej, Julia Huk z Budomierza, Julia Tworko z Bihal, Kinga Kapel z Lisich Jam, Adrian Pelczarski z Oleszyc, Liliana Probola z Lubaczowa, Lena Kwiatkowska z Nowego Dzikowa, Zuzanna Trembicka z Lubaczowa, Jakub Roczniak z Lubaczowa, Kaja Kida z Lubaczowa, Klara Gielarowiec z Załuża, Anna Kawalerska z Łukawca, Karolina Misztal z Lubaczowa, Nadia Lorek z Dębicy, Emilia Milas z Głowaczowa, Kamil Semerak z Krowicy Samej, Wyróżnienie specjalne: Amelia Schab w Wólki Krowickiej.

W kategorii – dorośli:
I miejsce: Renata Polczak z Horyńca Zdroju
II miejsce: Justyna Ważna z Wielkich Oczu
III Miejsce: Marta Birnbach z Horyńca Zdroju
Wyróżnienie: Anna Bednarz z Wielkich Oczu

Dziękujemy Panu Pawłowi Kaplowi Prezesowi Banku Spółdzielczego w Lubaczowie za udzielone wsparcie przeznaczone na zakup nagród dla wyróżnionych uczestników konkursu. Dziękujemy Wszystkim za wzięcie udziału w konkursie i gratulujemy laureatom – podsumowuje Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie.

Galeria zdjęć nagrodzonych prac i wręczenia nagród, fot. PCK w Lubaczowie.

elubaczow.com, pckl.pl


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here