Dwóch mężczyzn z powiatu lubaczowskiego, którzy posiadali przy sobie narkotyki, zostało zatrzymanych przez policjantów. Obaj odpowiadać będą przed sądem.

Mundurowi z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, że jeden z mieszkańców gminy Lubaczów może posiadać narkotyki. Pod koniec marca br. został on zatrzymany w Lubaczowie. Podejrzenia okazały się trafne, bo w schowku samochodu mundurowi odnaleźli plastikowe pudełko, w którym znajdowały się woreczki strunowe z zawartością sproszkowanej substancji. Testy wstępnie wykazały, że była to amfetamina. Kryminalni zabezpieczyli łącznie około 25 gramów substancji, a 24-latkowi przedstawiono zarzuty posiadania środków odurzających. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawiania wolności.

Drugi z mężczyzn został zatrzymany w minioną środę (29.03) w miejscowości Zalesie w gminie Oleszyce. Kryminalni razem z funkcjonariuszami ruchu drogowego lubaczowskiej komendy, w miejscowości Zalesie, zatrzymali do kontroli drogowej 23-letniego mieszkańca Lubaczowa. W jej trakcie znaleźli pod siedzenie pasażera samochodu reklamówkę z zawartością około 100 gramów suszu roślinnego. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczona substancja to marihuana. Wobec 23-latka Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie zastosowała dozór policyjny.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here