Fot. MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów.

Wymęczone zwycięstwo MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów oraz remisy zespołów z Lisich Jam i Horyńca-Zdroju – tak krótko można podsumować występny naszych drużyn w 18. kolejce jarosławskiej klasy okręgowej.

Nie tak wyobrażali sobie kibice niedzielny mecz lidera jarosławskiej okręgówki z ostatnią drużyną tabeli. Na stadionie w Dachnowie goście zamurowali swoją bramkę, a gospodarze nie byli w stanie skutecznie tego oporu pokonać. Wynik uratował Paweł Hass, który pojawił się na boisku dopiero w drugiej połowie, trafiając w 78 minucie po asyście Kamila Kamil Matofija.

Spadkowicz z IV Ligi postawił trudne warunki na boisku w Dachnowie, podopieczni trenera Sokolenko nie mogli znaleźć sposobu na dobrze zorganizowaną linię defensywną przyjezdnych aż do 78 minuty, wtedy na bramkę huknął Hass. Chociaż mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej gdyby na początku spotkania Rop wykorzystał rzut karny – podsumował na swoim profilu lubaczowski MKS.

Remisy odnotowały dwa pozostałe zespoły reprezentujące nasz powiat w klasie okręgowej. Start Lisie Jamy zagrał na remis w Gorzycach, a dwie bramki na wagę podziału punktów strzelił Andrzej Zuchowski. Natomiast pierwszy punkt w rundzie wiosennej zdobyli piłkarze horynieckiego Zdroju, którzy zremisowali spotkanie w Gorliczynie. Bramkę na remis dla gości strzelił w 63 minucie Andrii Vychizhanin.

Wyniki 18. kolejki spotkań:

Gorliczanka Gorliczyna1-1Zdrój Horyniec
Santos Piwoda2-1Płomień Morawsko
Piast Tuczempy4-1Hetman Laszki
Orzeł Przeworsk2-2Start Pruchnik
Huragan Gniewczyna2-2Biało-Czerwoni Kaszyce
Orzeł Torki2-0Promyk Urzejowice
San Gorzyce2-2Start Lisie Jamy
Pogoń-Sokół Lubaczów1-0MKS Kańczuga

Aktualna tabela:


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here