Stowarzyszenie Przystanek Horyniec ogłosiło powstanie Horynieckiego Klubu Gier Planszowych „DRAGON”. Fani planszówek są otwarci na kolejnych członków.

Gry planszowe są doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, alternatywą dla telewizji i komputera, smartfona. Zapewniają dobrą zabawę, umożliwiają odreagowanie stresów. Nie tylko bawią, ale w jednakowym stopniu rozwijają wyobraźnię oraz uczą. Rozwijają  umiejętności społeczne i interpersonalne – informuje Krystian Kłysewicz z Przystanku Horyniec.

DRAGON jest otwarty na kolejnych graczy, także spoza gminy Horyniec-Zdrój. Minimalny wiek uczestników klubu to 10 lat. Spotkania będą odbywać się w Gminnej Bibliotece Publicznej w Horyńcu-Zdroju dwa razy w miesiącu w terminach dogodnych dla uczestników. Pierwsza okazja już w najbliższy czwartek (06.04) o godz. 9:00.

Na spotkania zapraszamy wszystkich miłośników gier i świata fantasy w wieku od 10 do 99 lat, nie tylko z terenu gminy Horyniec – Zdrój. Można przynieść swoje gry, lub zagrać w nasze. Na stanie mamy między innymi takie tytuły „Catan”, „Brzdęk! Nie drażnij smoka” z dodatkami, „Kroniki zamku Avel”, „Twierdza. Oblężenie Runedar”, „Minecraft Builders and Biomes”, „World of Warcraft Wrath of the Lich King”, „Zaginiona wyspa Arnak”, „Architekci: 7 cudów świata”, „Blood Rage”, „Małe Epickie Podziemia”, „Władcy podziemi”, „Robinson Cruzoe”, „Everdell” – dodaje Krystian Kłysewicz.

Stowarzyszenie Przystanek Horyniec będzie regularnie informować o terminach spotkań i innych ważnych informacjach na swoim profilu społecznościowym.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

3 komentarze

  1. Gry planszowe to fajna sprawa, możliwość oderwania od meidialnych zabawek. Z tym ze ja zadnej nie znam, pamiętam tylko Eurobiznes, cos tam z kostka i pionkami i chyba coś z kartami. Stary już jestem;) zostaly mi tylko szachy i karty 😉

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here