Fot. Archiwum

Policjanci z Lubaczowa zatrzymali w ubiegłym tygodniu kolejnych kierowców, którzy kierowali pojazdami pomimo tego, że wcześniej spożywali alkohol. Wszystkich czekają surowe konsekwencje.

Jeden z kierujących został zatrzymany w Lubaczowie w miniony wtorek (21.03) około godz. 18. Po skontrolowaniu jego stanu przez policjantów ruchu drogowego, okazało się, ze 45-latek kierujący Fiatem miał w organizmie ponad 0,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.
 
Do kolejnego zdarzenia doszło w piątek (24.03) w Kobylnicy Wołoskiej w gminie Wielkie Ozy, gdzie do kontroli zatrzymano kierującego samochodem marki Citroen. Jak się okazało, kierował nim 27-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, a badanie trzeźwości wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Kierowca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Jeszcze jeden nieodpowiedzialny kierowca wpadł dziś (28.03) rano w trakcie prowadzonych działań „Trzeźwy Poranek” na ul. Szopena w Lubaczowie. Badanie trzeźwości zatrzymanego 65-letniego kierowcy mazdy wykazało blisko 0,5 promila. Mieszkańcowi Lubaczowa zatrzymano prawo jazdy, odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie.

W minionym tygodniu policjanci, w Wólce Krowickiej w gminie Lubaczów, zatrzymali do kontroli także samochód marki Mercedes z lawetą. Okazało się, że za kierownicą siedział 38-letni obywatel Ukrainy, który posiada aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna był trzeźwy, ale za swoje zachowanie także będzie odpowiadał przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here