Fot. Archiwum

Policjanci z Lubaczowa zatrzymali w ubiegłym tygodniu kolejnych kierowców, którzy kierowali pojazdami pomimo tego, że wcześniej spożywali alkohol. Wszystkich czekają surowe konsekwencje.

Jeden z kierujących został zatrzymany w Lubaczowie w miniony wtorek (21.03) około godz. 18. Po skontrolowaniu jego stanu przez policjantów ruchu drogowego, okazało się, ze 45-latek kierujący Fiatem miał w organizmie ponad 0,5 promila. Mężczyzna stracił prawo jazdy i będzie odpowiadał przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości.
 
Do kolejnego zdarzenia doszło w piątek (24.03) w Kobylnicy Wołoskiej w gminie Wielkie Ozy, gdzie do kontroli zatrzymano kierującego samochodem marki Citroen. Jak się okazało, kierował nim 27-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, a badanie trzeźwości wykazało ponad 0,5 promila alkoholu w jego organizmie. Kierowca odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości.

Jeszcze jeden nieodpowiedzialny kierowca wpadł dziś (28.03) rano w trakcie prowadzonych działań „Trzeźwy Poranek” na ul. Szopena w Lubaczowie. Badanie trzeźwości zatrzymanego 65-letniego kierowcy mazdy wykazało blisko 0,5 promila. Mieszkańcowi Lubaczowa zatrzymano prawo jazdy, odpowie przed sądem za popełnione wykroczenie.

W minionym tygodniu policjanci, w Wólce Krowickiej w gminie Lubaczów, zatrzymali do kontroli także samochód marki Mercedes z lawetą. Okazało się, że za kierownicą siedział 38-letni obywatel Ukrainy, który posiada aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi. Mężczyzna był trzeźwy, ale za swoje zachowanie także będzie odpowiadał przed sądem.

elubaczow.com, KPP Lubaczów


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here