Wielkanoc to jedno z najważniejszych świąt w polskiej tradycji, podczas którego spotykamy się w gronie rodziny i przyjaciół, by celebrować czas radości i nadziei. W czasie spotkań chcemy dzielić się wspaniałymi smakami, choć nie zawsze mamy czas na przygotowanie wszystkich potraw samodzielnie. Z pomocą przychodzi catering z Kresowej Osady w Baszni Dolnej.

Kresowa Osada od wielu lat oferuje catering na różnego rodzaju imprezy, w tym także na Wielkanoc. W ofercie znajdziemy szeroki wybór dań, które idealnie wpisują się w polską tradycję. Wśród propozycji można znaleźć tradycyjny żurek i jajka w kilku odsłonach, mięsa, słodkości i chleby, pasztety oraz wiele innych pyszności. Obiekt zaprezentował właśnie cateringowe menu na zbliżające się święta i rozpoczął przyjmowanie zamówień.

Przy zamówieniu cateringu z Kresowej Osady nie musimy martwić się o jakość i świeżość potraw. Kucharze firmy dbają o to, aby wszystko było przygotowane z najlepszych składników, dzięki czemu możemy być pewni, że nasz stół zrobi wrażenie na naszych gościach. Dzięki temu możemy cieszyć się wspaniałym smakiem i spokojnie skupić się na celebrowaniu tego wyjątkowego czasu z naszymi bliskimi. Warto złożyć zamówienie już teraz, by mieć pewność, że na naszym stole pojawią się tylko najlepsze i najsmaczniejsze potrawy.

Zamówienia należy składać do 3 kwietnia
poprzez e-mail kontakt@kresowaosada.pl
lub telefonicznie pod nr 500 378 500.

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here