Fot. Nadleśnictwo Lubaczów, arch.

Uczniowie szkół podstawowych z powiatu lubaczowskiego mogą wziąć udział w konkursie edukacyjno-plastycznym „Las z mojej książki”. Wystarczy, że wykonają samodzielnie pracę plastyczną przedstawiającą las ze swojej ulubionej lektury. Zgłoszenia przyjmowane są do 20 kwietnia w Nadleśnictwie Lubaczów.

Prace mogą być wykonane z użyciem dowolnych technik plastycznych (z wyłączeniem prac przestrzennych). Dla autorów najładniejszych prac organizatorzy przewidzieli cenne nagrody. Ponadto najlepsze dzieła zostaną wyeksponowane na wystawie pokonkursowej, która będzie prezentowana w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lubaczowie.

– Nie przegap szansy, aby wykorzystać swoją kreatywność i pokazać pasję do sztuki oraz tego, by nauczyć się czegoś nowego o lasach i ich mieszkańcach – zachęcają do udziału organizatorzy.

Konkurs ma na celu rozbudzenie zainteresowania lasem, jego różnorodnością, bogactwem i pięknem oraz promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych i rozwijanie ich umiejętności plastycznych.

Prace przyjmowane będą do 20 kwietnia w Nadleśnictwie Lubaczów (ul. Słowackiego 20, pokój nr 10). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 28 kwietnia o godz. 10:00 w siedzibie Nadleśnictwa.

Organizatorami konkursu są Nadleśnictwo Lubaczów i Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie.

Więcej szczegółów znajduje się na stronie MBP: https://www.mbp.lubaczow.pl.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here