Masz w rodzinie lub wśród znajomych pasjonata tatuaży, wydziaranego od stóp do głów? A może kogoś, kto dopiero planuje tatuaż i zamęcza wszystkich opowieściami na jego temat? Jeśli akurat zbliżają się urodziny tej osoby lub inna okazja do podarowania prezentu – możesz odetchnąć z ulgą. Przedstawiamy 6 niezawodnych pomysłów na upominki dla wydziaranych oraz mały bonus – dla rodziny.

Kosmetyki do tatuażu dla nowicjuszy i dla weteranów

Troska o tatuaż to codzienny rytuał wydziaranych. Świeży wzór należy natłuszczać i odżywiać, aby skóra szybciej się goiła, stary – zmiękczać i nawilżać, aby pozostał piękny na lata. Nie wystarczą do tego celu standardowe kosmetyki – na prezent wybierz linie stworzone specjalnie z myślą o pielęgnacji tatuażu.

Świetnym wyborem będzie masło do tatuażu, dostępne tutaj: https://loveink.pl/collections/tattoo-butter. Jest to produkt całkowicie naturalny, zawierający masła, oleje i ekstrakty roślinne zapewniające kompleksową troskę o tatuaż. A do tego pięknie pachnie – każdy wydziarany będzie wniebowzięty.

Odzież i dodatki dla wielbicieli tatuowania

„Jeśli jesteś zakochany, chcesz to obwieścić światu!” – mówił amerykański astrofizyk Carl Sagan (tak w kontekście uprawianej dyscypliny naukowej, jak i swojej trzeciej żony). Fakt pozostaje jednak faktem – lubimy odzież, która mówi o naszych upodobaniach. Dlatego świetnym prezentem dla wydziaranego będzie ubranie lub dodatek związany z jego pasją. Koszulka, skarpetki, krawat czy biżuteria z tatuatorskim motywem sprawią niewątpliwie ogromną radość i będą z przyjemnością noszone (w przeciwieństwie do innych skarpet i bokserek, zalegających szuflady).

Artykuły codziennego użytku z motywem tatuażu

Podobnie jak w kontekście odzieży, także naszą przestrzeń lubimy wypełniać przyjaznymi przedmiotami, które kojarzą nam się z tym, co kochamy. W przypadku osób wytatuowanych, świetnym prezentem będzie zatem artykuł codziennego użytku nawiązujący do motywu tatuażu: pościel, kubek, pendrive czy podkładka pod myszkę. Z takich przedmiotów korzystać będzie z przyjemnością. Uważasz, że to przesada – tatuaże na ciele, na ubraniach, na sprzętach? Potraktuj to raczej jako przejaw dystansu do siebie. Wydziarany na pewno dobrze odczyta intencje. 

Personalizowane zestawy prezentowe

Zamiast wybierać samodzielnie, możesz nieco pójść na łatwiznę. Wiele firm zajmujących się wykonywaniem tatuaży lub produkujących środki do ich pielęgnacji, oferuje gotowe zestawy prezentowe, często z możliwością personalizacji. Skorzystaj z doświadczenia ekspertów i następnym razem wybierz taki właśnie zestaw – zobaczysz, jak obdarowany z dziecięcą radością wyjmuje kolejne przedmioty z paczki, tłumacząc zebranym gościom ich przeznaczenie.

Voucher na kolejny tatuaż

Bardzo możliwe, że najlepszym prezentem dla wydziaranego jest po prostu… kolejna dziara. Jeśli rozważasz podarowanie vouchera na następny tatuaż, jesteś na dobrej drodze do sprawienia ogromnej radości. Uważasz, że kolejny tatuaż już się nie zmieści na ciele obdarowanego? Spokojnie, miejsce na pewno się znajdzie – a może to już pora na coverup którejś ze starszych dziar? Nie obawiaj się również, że sprezentowany bon nie pokryje kosztów całej dziary – zawsze lepiej zapłacić mniej za kolejny wzór i amator tatuowania z pewnością to doceni.

Bilet na konwent

Jeśli jubilat jest wieloletnim tatuatorskim freakiem albo przeciwnie – właśnie wkręca się w temat, bada grunt i planuje własną dziarę – możesz podarować mu bilet na konwent. Podobne imprezy odbywają się dość regularnie w różnych miastach całego świata, także w Polsce i w najbliższej okolicy. Konwenty są doskonałą okazją do poznania nowych trendów, wymienienia się doświadczeniami, poznania ciekawych ludzi, no i oczywiście – zrobienia kolejnej dziary.

Bonus dla rodziny

Rodzina wytatuowanego nie jest zachwycona jego ozdobami? Wybierając prezent dla niego, spróbuj przekonać do dziarania również najbliższych. Żonie lub mężowi czy też partnerce albo partnerowi wydziaranego sprezentuj niewielki wzór z henny, który pozostanie na skórze tylko przez kilka tygodni. Najmłodsi ucieszą się ze zmywalnych kalkomanii – tym bardziej, że w Internecie możesz zamówić identyczne ze wzorami, jakie mają mama czy tata. To dopiero zabawa!

Tatuaż może być jedną w wielu ozdób lub stanowić prawdziwą pasję noszącego go człowieka. Nie wszyscy muszą ją podzielać, ale niewątpliwie jest to jedna z cech, o którą można się zaczepić, wymyślając prezent. Wydziarany doceni i zrozumie a ty będziesz wiedział na pewno, że upominek sprawi radość – czego chcieć więcej?

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here