Gmina Lubaczów chce powitać wiosnę marszem/biegiem na orientację 25 marca. Będzie to jedyne wydarzenie w okolicy łączące wysiłek fizyczny i intelektualny.

Wydarzenie skierowane jest do sportowców, amatorów, dzieci z rodzicami, młodzieży oraz wszystkich, którzy chcą spędzić aktywnie sobotnie przedpołudnie. Marsz/bieg polegać będzie na pokonaniu wyznaczonej trasy. Organizatorzy opracowali dwie – krótką dla początkujących (0,7 km) oraz dłuższą dla zaawansowanych (1,9 km). Ponadto dla uczestników przygotowali mapy i kompasy.

– Zapewniamy instruktorów, którzy pomogą Wam w odczytaniu map i obsłudze kompasu. Dodatkową atrakcją będzie możliwość uczestnictwa w podchodach, na którą zapraszają harcerze działający na terenie gminy Lubaczów – wyjaśniają organizatorzy.

Zbiórka uczestników odbędzie się 25 marca o godzinie 10:00 na stadionie w Lisich Jamach. Wśród osób biorących udział w wydarzeniu rozlosowane zostaną upominki, a na zakończenie wszyscy otrzymają ciepły poczęstunek.

 Poszukajmy razem wiosny i tradycyjnie pożegnajmy zimę – zachęcają do udziału organizatorzy.

Podczas przerwy w bigu na orientację można odpocząć w hamaku. W jakim sklep bushcraftowy Leśni Ludzie zapewni Ci odpowiedni hamak dobrany do Twoich potrzeb.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here