Oddział PZU w Lubaczowie oferuje szeroki pakiet ubezpieczeń, a także dba o rozwój kultury w naszym mieście. Został głównym partnerem naszego działu „Kultura”, skąd najświeższe informacje ze świata sztuki i nauki docierają do szerokiego grona odbiorców.

PZU znany jest z szerokiego zakresu ubezpieczeń. Oferuje atrakcyjne pakiety ubezpieczeń na życie i zdrowie, ubezpieczenia dla rolników, komunikacyjne, mieszkania, a także ubezpieczenia dla firm i pracowników. Ma swoich stałych klientów, którzy doceniają stabilność firmy oraz długoletnie doświadczenie i profesjonalizm doradców, którzy dobierają ofertę do indywidualnych potrzeb klientów.

Jak powszechnie wiadomo, największy polski ubezpieczyciel jest także firmą odpowiedzialną społecznie i zaangażowaną w działania promujące polską sztukę i historię. Od lat wspiera również cenne inicjatywy lokalne, centralne i ogólnopolskie z zakresu kultury, sportu czy edukacji dzieci. PZU Oddział Lubaczów, mieszczący się przy ul. Unii Lubelskiej 6, stawia w szczególności na popularyzację wiedzy dotyczącej działań kulturalnych. To one tworzą naszą tożsamość, łączą społeczności, kształtują nasz kręgosłup moralny oraz są sposobem na poznanie otaczającego nas świata. Rola kultury w życiu społecznym jest bardzo ważna, dlatego PZU Oddział Lubaczów będzie partnerem naszego działu naszego portalu. Dzięki współpracy w zakładce „Kultura” znajdziecie  jeszcze więcej informacji o nadchodzących wydarzeniach, relacji, recenzji czy wywiadów z interesującymi osobami. Znajdziecie w nim również projekty PZU skierowane do artystów, działaczy kulturalnych i organizacji społecznych.

Oddział PZU przy ul. Unii Lubelskiej 6 w Lubaczowie jest czynny
od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00.

PZU Oddział Lubaczów

ul. Unii Lubelskiej 6, Lubaczów

Finanse, prawo i doradztwo

Materiał partnera.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.