Tak, tak – to już czas! W pracowni Variegato Gelato w Lubaczowie wznawiają produkcję lodów rzemieślniczych i ruszają z nowym sezonem! Na początek czekać na Was będą nie tylko nowe smaki, ale też niespodzianki.

Pogoda daje nam wszelkie znaki, że już pora zabierać się do pracy i najwyższy czas wznowić produkcję w naszej pracowni. Jesteśmy bardzo podbudowani i przygotowani do działania pełną parą w nowym sezonie. Czeka nas sporo pracy, a dzięki temu Wy będziecie mogli cieszyć się smakami naszych pyszności – informuje lodziarnia Variegato Gelato mieszcząca się przy ul. Rynek 19 w Lubaczowie.

Lody będzie można kupić już od piątku 17 marca!

W Variegato Gelato chcą wyjątkowo rozpocząć nowy sezon, dlatego dla swoich Klientów przygotowali niespodziankę. W najbliższą niedzielę 19 marca pierwsze 50 osób, które odwiedzi lodziarnię otrzyma gratisowy poczęstunek w postaci rolady lodowej.

Na początek sezonu w obiekcie będziecie mogli posmakować lodów o smakach: śmietanki, czekolady deserowej, wanilii, amareny, kokosu z czekaladą, pistacji, truskawki i malinowej chmurki.

Lodziarnia jest czynna codziennie w godz. 11:00 – 18:00.

Poznajcie smaki i ofertę Variego Gelato…

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here