Trzy medale przywiozły do Lubaczowa zawodniczki Klubu Młodego Lekkoatlety z Halowych Mistrzostw Województwa Podkarpackiego w Lekkoatletyce. Na podium zawodów, które odbyły się w Rzeszowie, stanęły Lena Nazarczuk, Martyna Dec i Oliwia Gancarz, ale inni także osiągnęli świetne wyniki.

Zawodniczki Klubu Młodego Lekkoatlety z zawodów, które rozegrano w kategoriach w kategoriach wiekowych U16, U14 i  U12, przywiozły trzy krążki. Złoto zdobyła Lena Nazarczuk, która z czasem 1:54:35 była pierwsza w biegu na dystansie 600 m. Tuż za nią, w tym samym biegu w kat. U14, na mecie zameldowała się Martyna Dec, która zdobyła srebrny medal. Natomiast w kat. U12 na tym dystansie trzecia była Oliwia Gancarz. Zawody rozegrano w sobotę 4 marca w hali lekkoatletycznej Uniwersytetu Rzeszowskiego

Doskonale w rywalizacji zaprezentowali się także inni zawodnicy KML Lubaczów, którzy w sumie pobili szesnaście własnych rekordów życiowych i uczestniczyli w dziesięciu finałach – podsumowuje KML Lubaczów.

Oto sukcesy sportowe podopiecznych Stanisława Ważnego, miejsca oraz wyniki:

1 miejsce – NAZARCZUK Lena U14 – 600 m 1.54.35 s.,
2 miejsce – DEC Martyna U14 – 600 m -1.56.40 s. – rek. żyć. w hali,
3 miejsce – GANCARZ Oliwia U12 – 600 m -1.59.12 s. – rek. żyć – debiut w zawodach,
6 miejsce – GANCARZ Oliwia U12- 60 m – 8.37 s. – rek. żyć, finał A debiut na dystansie,
4 miejsce – BROŻ Kamil- U14 – 600 m -1.56.39 s. – 0.09 setnych zabrakło do medalu,
4 miejsce – RYCHLEWSKI Antoni U14 – 60 m 8.73 s. – finał A – rek. żyć.,
8 miejsce – RYCHLEWSKI Antoni U14- 300 m 49.76 s. – rek. żyć, debiut w zawodach,
16 miejsce – GANCARZ Marika U12 – 60m – 10.39s – rek. żyć, debiut na dystansie,
16 miejsce – GANCARZ Marika U12 – 200 m -35.87 s. – rek. żyć, debit na dystansie,
15 miejsce – KUREK Dorian U12 – 60 m – 10.49 s. – rek. żyć,
12 miejsce – KUREK Dorian U12 – 200 m- 37.65 s. – rek. żyć, debiut na dystansie,
54 miejsce – SKIBA Karolina U14 – 60 m- 10.74 s.,
24 miejsce – SKIBA Karolina U14 – 300 m- 58.38 s.