Stowarzyszenie Przystanek Horyniec po raz kolejny włącza się do akcji Operacja Czysta Rzeka. Akcja sprzątania okolicy przeprowadzona zostanie w połowie kwietnia, ale już teraz warto zgłosić swój akces.

Ruszyła rejestracja do piątej edycji Operacja Czysta Rzeka, nie mogło nas zabraknąć. W tym roku również na Was liczymy! Zapisy do akcji w Horyńcu-Zdroju prowadzone są pod linkiem: https://system.operacjarzeka.pl. Jeśli chcecie otrzymać koszulkę nie zapomnijcie zaznaczyć podczas rejestracji, choć posadzenie w Waszym imieniu drzewa też jest super opcją! – informuje Krystian Kłysewicz ze Stowarzyszenia Przystanek Horyniec, które kooryduje projekt.

Akcja na terenie gminy Horyniec-Zdrój rozpocznie się 15 kwietnia (sobota) o godzinie 11:30. Po sprzątaniu okolicy wolontariusze mogą liczyć nie tylko na satysfakcję, ale również ciepłą herbatę i posiłek.

Przypomnijmy, że w minionym roku w zorganizowanych w trzech sztabach koordynowanych przez Stowarzyszenie Przystanek Horyniec, 60 wolontariuszy zebrało ponad 80 worków śmieci o łącznej wadze ponad 1 tony.

2 komentarze

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here