Czarni Oleszyce po raz trzeci w tym sezonie pokonali bez straty seta MOSIR Bosch Service i jako niepokonany zespół w rundzie zasadniczej zagrają o tytuł mistrzowski.

Trzy z czterech półfinałowych pojedynków siatkarskich lig w Lubaczowie rozstrzygnęło się w niedzielę (05.03) dopiero po tie-breakach. Emocjonujące mecze wyłoniły finalistów, którzy powalczą o medale.

Za nami spotkania półfinałowe Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej i Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet w Lubaczowie, organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Trzy, spośród czterech niedzielnych meczy zostało rozstrzygniętych dopiero po pięciosetowych bojach. Najwięcej emocji i niespodzianek przyniosła rywalizacja kobiet.

Niedzielne (05.03) półfinały rozpoczęły się od pojedynków męskich drużyn, a dokładnie od starcia lidera z Oleszyc z ekipą MOSiR Bosch Service. Czarni po raz kolejny udowodnili swoją przewagę i pewnie ograli młodszych rywali bez straty seta. W drugim meczu emocji było już znacznie więcej, bo o zwycięstwie w pojedynku horynieckiego Zdroju z BS Stary Dzików, zdecydował dopiero piąty set. W tym lepsi okazali się zawodnicy z Horyńca-Zdroju i to oni powalczą z Czarnymi o mistrzowski tytuł. Przegrane zespoły zagrają natomiast o trzecią lokatę sezonu.

Jeszcze więcej emocji przyniosły mecze żeńskich drużyn, w których także obejrzeliśmy tie-breaki. W pierwszym pojedynku, zajmujący drugie miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej ekipa LO Black Girls Lubaczów, musiała uznać wyższość trzeciego zespołu rundy – LBC SQUAD. Jeszcze większą niespodzianką zakończył się pojedynek zespołu z czwartego miejsca Sanitex Silver Team Lubaczów z liderem tabeli – drużyną Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach. W tym starciu faworyt z Oleszyc nie udźwignął presji, a sreberka niesione głośnym dopingiem swoich kibiców nie kryły radości po ostatnim gwizdku sędziego. Tym samym, o tym kto zostanie najlepsza drużyną obecnego sezonu ligi żeńskiej zdecyduje starcie LBC SQUAD z Sanitex Silver Team Lubaczów, a o trzecie miejsce zagrają LO BLACK Girls z Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach.

Mecze finałowe odbędą się w najbliższą niedzielę 12 marca.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here