Michał Sitek ma wzmocnić defensywę MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów.

21-letni wychowanek Resovii Rzeszów to kolejny zawodnik, który przed rundą wiosenną dołącza do seniorskiego zespołu MKS HML Pogoni-Sokoła Lubaczów. Michał Sitek ma wzmocnić defensywę zespołu Sokolenki.

Michał Sitek to 21-letni wychowanek Resovii Rzeszów, w której występował od najmłodszych lat, głównie jednak w drugiej drużynie „Pasiaków”. W 2021 roku Michał został zawodnikiem KS Wiązownica, z którą występował na boiskach III ligi. Piłkarz w rundzie jesiennej obecnego sezonu wystąpił w 16 spotkaniach, 10 razy wychodząc w pierwszej jedenastce, spędzając na boisku łącznie 865 minut. W tym czasie zawodnik zanotował 1 gola, był także pięciokrotnie upominany był przez arbitrów żółtą kartką, raz kończąc spotkanie przed czasem otrzymując drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Takie „wyniki” nie mogą jednak dziwić, bo Michał to zawodnik defensywny, występujący głównie na pozycji środkowego obrońcy.

Michał Sitek do MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczowa przenosi się na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Michał, życzymy dużo zdrowia i pomyślności, sukcesów z lubaczowskim klubem i szybkiej aklimatyzacji w Niebiesko-Biało-Niebieskiej Rodzinie. Witamy! – napisał na FB MKS HML Pogoń-Sokół Lubaczów informując o nowym zawodniku.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here