Tym razem Puchar Wójta wywalczyli zawodnicy 34. Batalionu Lekkiej Piechoty z Jarosławia 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej.

W sobotę (25.02) w hali Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach rozegrano kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Wójta Gminy Lubaczów. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn.

Do tegorocznego futsalowego turnieju służb mundurowych przystąpiły zespoły reprezentujące: Komendę Powiatową Policji w Lubaczowie, Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, Placówkę Straży Granicznej w Lubaczowie, Placówkę Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju, 34. Batalion Lekkiej Piechoty z Jarosławia 3 Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej, Oddział Celny w Budomierzu i Oddział Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lubaczowie.

Zespoły rywalizowały w krótkich spotkaniach w systemie „każdy z każdym”, a po podsumowaniu wszystkich wyników I miejsce, a tym samym tytuł „MISTRZA” wywalczył 34 Batalion Lekkiej Piechoty z Jarosławia PBOT uzyskując w tabeli końcowej 13 punktów. Pozostałe drużyny zajęły kolejno: II miejsce – Placówka Straży Granicznej w Lubaczowie (12 pkt), III miejsce – Oddział Celny w Budomierzu (11 pkt), IV miejsce – Komenda Powiatowej Policji w Lubaczowie, V miejsce – Oddział Gminnego Związku OSP RP w Lubaczowie, VI miejsce – Placówka Straży Granicznej w Horyńcu-Zdroju i VII miejsce – KP PSP w Lubaczowie.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk wójta gminy Lubaczów Wiesława Kapla i Jana Kudyby – wicedyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Lisich Jamach pamiątkowe dyplomy oraz piłki, zaś za trzy pierwsze miejsca wręczono puchary.

Po zakończeniu sportowej rywalizacji, tradycyjnie przyznano także nagrody indywidualne. „Najlepszym Strzelcem” z wynikiem 9 bramek został Sebastian Grunt reprezentujący zwycięską drużynę. Natomiast tytuł „Najlepszego Bramkarza” otrzymał Tomasz Sikaczewski – zawodnik Placówki Straży Granicznej w Lubaczowie, który w ciągu całego turnieju stracił tylko jedną bramkę. Zawody sędziowali: Dariusz Michalec, Michał Szczybyło i Mirosław Powroźnik

Dziękujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i chęć udziału w zmaganiach, a dyrekcji i pracownikom szkoły za przygotowanie obiektu i poczęstunku – podsumowuje gmina Lubaczów.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here