„Zatrzymane…” – to tytuł najnowszej wystawy malarstwa Piotra Kisały, która pojawi się w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie. Wernisaż ekspozycji będzie miał miejsce w najbliższą sobotę 4 marca.

Piotr Kisała inspiracje czerpie przede wszystkim z obserwacji przyrody. Potrafi zachwycić się jej szczegółami, których inni nie zauważają. Malarstwo pozwala mu kontemplować piękno otaczającego go świata. Trzymając pędzel w dłoni zwalnia, nie pędzi przez życie i przelewa na płótno urokliwość natury. Największy wpływ na jego twórczość mają dzieła impresjonistów.

Artysta swoje prace w MDK w Lubaczowie prezentować będzie po raz kolejny. Jego obrazy była wcześniej eksponowane także w Muzeum Kresów w Lubaczowie i Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach oraz znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą. Piotr Kisała obok organizacji wystaw, bierze udział w konkursach plastycznych, m.in w Regionalnym Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej w Przemyślu.

Teraz MDK w Lubaczowie zaprasza w sobotę (4 marca) na wernisaż wystawy pt. „Zatrzymane…”, który odbędzie się o godz. 16:00.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here