Gmina Lubaczów przygotowała nowy pakiet turystyczny. Gościom odwiedzającym nasz region, ale także mieszkańcom naszego powiatu, proponuje przeżycie wspólnej Kresowej Przygody.

Gmina Lubaczów od wielu lat konsekwentnie stawia na turystykę. Pierwszym obiektem otwartym dla turystów była Kresowa Osada w Baszni Dolnej. Inwestycja odniosła swój sukces. Wioska tematyczna przenosząca w przeszłość odwiedzana jest przez liczne rzesze podróżników oraz oblegana przez wycieczki przedszkole i szkolne. W najbardziej gorącym okresie parking jest zastawiony autokarami, a w każdym zakątku obiektu jest gwarno, bo prowadzone są tutaj rozmaite warsztaty – kulinarne, kowalstwa, garncarstwa, pszczelarstwa oraz zajęcia w manufakturze szkła.

Przed nowym sezonem turystycznym Gmina Lubaczów jeszcze bardziej rozszerza swoją ofertę. Odwiedzającym proponuje przeżycie Kresowej Przygody i zorganizowanie wycieczki do magicznego świata dawnych Kresów na Podkarpaciu. W pakiecie turystycznym obok atrakcji Kresowej Osady znalazły się atrakcje i niespodzianki otwartych w minionym roku Obserwatorium Astronomicznego w Tymcach i Stacji Basznia. Turyści wybierający się w niezwykłą podróż po Kresowej Krainie, gdzie przeszłość zyskuje nowe oblicze, doświadczą jeszcze większej ilości wrażeń, bo te trzy obiekty (Kresowa Osada, Obserwatorium Astronomiczne i Stacja Basznia) połączyły siły i tworzyły PAKIET Kresowa Przygoda 3 w 1. Swoje oferty skonstruowały tak, by spełnić oczekiwania różnych grup – turystów indywidualnych, wycieczek maluchów, młodzieży, kół zainteresowań i osób dorosłych.

– U nas każdy znajdzie coś dla siebie, dla swoich bliskich i podopiecznych. Doradzamy i wspieramy w wyborze zajęć tak, by chwile spędzone z nami dawały radość, a jednocześnie pozwoliły nauczyć się czegoś nowego – mówią organizatorzy.

Myśląc o Kresowej Przygodzie nie warto zwlekać i lepiej z wyprzedzeniem zarezerwować termin wycieczki.

Planując wypoczynek można rozważyć także wakacje All inclusive, które kojarzą się głównie z leżeniem plackiem nad basenem i ciągłym dostępem do baru pełnego kolorowych koktajli. Niektórym osobom ten rodzaj wakacji zupełnie nie odpowiada, ale jest grono wiernych urlopowiczów uwielbiających pełen pakiet hotelowy. W jakich krajach opłaca się lecieć na All inclusive, a które kierunki lepiej zwiedzić na własną rękę?

Oto tylko cześć atrakcji poszczególnych obiektów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here