Futsal: Strażacy z Lubaczowa najlepsi na turnieju eliminacyjnym

0

Strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie zwyciężyli w turnieju eliminacyjnym do XXIV Mistrzostw Województwa Podkarpackiego Strażaków PSP w Futsalu. Na zawodach w Jarosławiu byli bezkonkurencyjni.

Turniej eliminacyjny grupy „B” rozegrano w czwartek (23.02) w hali sportowej MOSiR w Jarosławiu. W zawodach rywalizowało pięć drużyn: KPM PSP Rzeszów, KP PSP Jarosław, KP PSP Lubaczów, KP PSP Przeworsk oraz KP PSP Stalowa Wola. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja strażaków z Lubaczowa, która wygrała swoje wszystkie spotkania z bilansem bramek 13:1. Drugie miejsce zajęli strażacy ze Stalowej Woli, a trzecie z Rzeszowa. Dodatkowo królem strzelców turnieju został Mariusz Furgała z KP PSP w Lubaczowie.

Zwycięstw w turnieju eliminacyjnym dało strażakom z Lubaczowa prawo gry w turnieju finałowym.

Reprezentacja KP PSP w Lubaczowie wystąpiła w składzie: Karol Terech, Mateusz Gelmuda, Bartłomiej Pacuła, Mariusz Furgała, Adrian Antonik, Maciej Kida, Dariusz Żrałka, Tobiasz Kubiszyn, Witold Antoniów, Maciej Kalmuk, Maciej Pytel, Piotr Hanus.

Strażacy z Lubaczowie nie kryli radości po wygrani eliminacji.