„Człowiek istota społeczna. Wydanie nowe” autorstwa Elliota Aronsona i Joshua Aronsona – to obowiązkowa pozycja książkowa dla uczniów, którzy chcą wziąć udział w XII Powiatowym Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody.

To jedna z najważniejszych pozycji z obszaru psychologii społecznej. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wpływa na nasze myśli, emocje, przekonania i zachowania rzeczywista, wyobrażona lub zakładana obecność innych ludzi oraz w jaki sposób ty sam wpływasz na innych – trzeba ją przeczytać – piszą na temat tegorocznej lektury organizatorzy Powiatowego Turnieju Wiedzy Psychologicznej.

To właśnie z tą lekturą pt. „Człowiek istota społeczna. Wydanie nowe” zmierzą się uczestnicy tegorocznego turnieju, który odbędzie się 8 czerwca. Do udziału mogą zgłosić się uczniowie najstarszych klas szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu lubaczowskiego. Rywalizacja na wiedzę na temat lektury będzie przeprowadzone w formie testu pytań otwartych i zamkniętych wielokrotnego wyboru. Warto wgłębić się w lekturę, bo nagrodą główną w turnieju będzie smartwatch lub czytnik e-book.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie lub drogą mailową w terminie do 26 maja 2023 r. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.poradnia.powiatlubaczowski.pl.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z blisko 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here