W sobotę (18.02) w Baszni Dolnej rozegrano kolejny Halowy Turniej Piłki Nożnej OLD BOY 40+ o puchar Wójta Gminy Lubaczów. Do rywalizacji stanęło trzy drużyny.

W sobotni poranek w hali sportowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Baszni Dolnej stawili się zawodnicy „40+” reprezentujący Ludowe Kluby Sportowe z terenu Gminy Lubaczów: „Start” Lisie Jamy, „Walter” Opaka i „Huragan” Basznia Dolna. Zespoły rywalizowały ze sobą w meczach 2×10 minut w systemie „każdy z każdym”. Niekwestionowanym zwycięzcą okazał się LKS „Walter” Opaka, którego zawodnicy odebrali z rąk Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla okazały puchar.

Podsumowując futsalowe zawody przyznano także nagrody indywidualne. „Królem strzelców” został Jan Antonik z LKS „Start” Lisie Jamy, który zdobył 4 bramki, będąc jednocześnie najstarszym zawodnikiem turnieju. Natomiast tytuł „Najlepszego bramkarza” zdobył Krzysztof Janczura – zawodnik KS „Walter” Opaka.

Mecze sędziowali Paweł Paryniak i Rafał Dubiel.

Gratulujemy piłkarzom wielkiej sportowej  pasji oraz dziękujemy za tę turniejową rywalizację, która dzięki zaangażowaniu wszystkich zawodników była bardzo emocjonującym wydarzeniem. Dziękujemy również sędziom, a także osobom, które włączyły się w przygotowanie rozgrywek, w szczególności dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej – podsumowują organizatorzy turnieju.

Galeria zdjęć, fot. Gmina Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here