W miniony piątek (17.02) dwóch funkcjonariuszy pełniących służbę w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie, po wielu latach pracy, odeszło na zaopatrzenie emerytalne. Koledzy pożegnali ich podczas specjalnej uroczystości.

Zasłużonego odpoczynku od wieloletniej służby zawodowej doczekali się mł. bryg. Marek Kopciuch – Dowódca Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Lubaczowie oraz asp. sztab. Robert Furgała – Dowódca Zmiany w Jednostce Ratowniczo – Gaśniczej w Lubaczowie. W piątek przeszli oni oficjalnie na zaopatrzenie emerytalne, a przełożeni i koledzy z jednostki uroczyście ich pożegnało. W trakcie spotkania Komendant Powiatowy PSP w Lubaczowie – mł. bryg. Wojciech Wus, przypomniał historię ich służby i złożył życzenia pomyślności na dalsze lata życia.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni KP PSP w Lubaczowie życzą zdrowia, sukcesów oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym. Dziękujemy za wspólne lata strażackiej służby, za znajomość, koleżeństwo i wsparcie – czytamy na stronie internetowej KP PSP w Lubaczowie.

Galeria zdjęć, fot. bryg. Michał Lautenszleger, KP PSP Lubaczów.


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here