Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu zorganizowała 17 lutego „Dzień Pirata”. Dla dzieci była to świetna zabawa, a rodzice mogli zapoznać się z ofertą placówki.

Trwa rekrutacja szkół i przedszkoli na rok szkolny 2023/2024. Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu prowadzi ją od 1 lutego do 31 marca. Dodatkowo otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i przyszłymi uczniami. Mogli oni poznać szkołę i przedszkole, porozmawiać z dyrekcją oraz nauczycielami i specjalistami (pedagogiem, pedagogiem specjalnym, logopedą) – słowem poczuć klimat placówki. Dzień Otwarty szczególnie przypadł do gustu przedszkolakom i starszym uczniom, bo był wypełniony w wiele zabaw i ciekawych zajęć.

Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Załużu oprócz zajęć dydaktycznych wynikających z podstawy programowej ma w swojej ofercie zajęcia rozwijające zainteresowania i uzdolnienia dzieci oraz bezpłatne zajęcia dodatkowe (j. angielski, religia, logopedia, logorytmika, zajęcia rytmiczno – taneczne, zajęcia plastyczno – artystyczne). Znajdują się w niej dobrze wyposażone sale (także w tablice interaktywne), a poziom edukacji potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody.

– W szkole panuje fantastyczna i przyjazna atmosfera, doświadczona i kreatywna kadra wykorzystuje podczas zajęć najnowsze metody pracy oraz innowacje edukacyjne – mówi dyrektor placówki Barbara Jaremkiewicz.

Placówka posiada ogrodzony teren zielony, boisko oraz niedaleko umiejscowiony jest plac zabaw. Mając na uwadze troskę, bezpieczeństwo i wszechstronny rozwój małego dziecka jak i starszych już uczniów jest to miejsce, gdzie podczas świetnej zabawy i nauki można poznawać wielozmysłowo otaczający świat.

Z oferta placówki można zapoznać się na stronie internetowej: https://spzaluze.szkolna.net/

Galeria zdjęć.

PZ, elubaczow.com, inf. nadesłana


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here