Fot. www.pckl.pl

Po raz kolejny Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie organizuje konkurs plastyczny „Świąteczna Kartka Wielkanocna”. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe.

W konkursie wziąć mogą udział osoby niepełnoletnie i pełnoletnie, bo rywalizacja podzielona została na dwie kategorie wiekowe – dzieci i młodzież szkolna oraz dorośli. Zadanie polega na wykonaniu kartki świątecznej, która opatrzona powinna być hasłem „Wesołych Świąt” lub „Alleluja”. Praca wykonana musi być na sztywnej kartce – brystolu, jej wymiar nie może przekroczyć formatu A5, a kompozycja powinna być płaska lub przestrzenna. Jak zaznaczają organizatorzy nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage wykorzystujące gotowe fragmenty pocztówek, reprodukcji, zdjęć oraz wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu, koralików, itp. materiałów sypkich.

Wszystkie prace oceni jury, które przyzna nagrody finansowe za I, II i III miejsce w dwóch kategoriach wiekowych. Laureatów poznamy przed 4 kwietnia.

Organizatorzy na zgłoszenia czekają do 24 marca. Prace należy dostarczyć osobiście lub pocztą w kopercie opatrzonej hasłem ,,Konkurs Świąteczna Kartka Wielkanocna” na adres: Powiatowe Centrum Kultury, ul. Wyszyńskiego 31, 37-600 Lubaczów.

Więcej informacji, karty zgłoszeniowe i regulamin znajdują się na stronie PCK.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here