Ruszyły zgłoszenia do IV Turnieju Szachowego o Puchar Legii Oleszyce. Lista otwarta będzie do 20 lutego. Organizatorzy zawody określają nieoficjalnymi Mistrzostwami Powiatu Lubaczowskiego.

Miłośnicy gry w szachy oraz wszystkie osoby chętne mogą wziąć udział w Nieoficjalnych Mistrzostwach Powiatu Lubaczowskiego w Szachach. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 698 579 255. Nie należy zwlekać z decyzją, bo organizatorzy – Amatorski Klub Sportowy „Legia” Oleszyce – ograniczyli liczbę uczestników do 32 osób. Do udziału zachęca również Jan Krzysztof Duda – polski szachista, arcymistrz od 2013 roku, zwycięzca Pucharu Świata FIDE w 2021 roku, uhonorowany przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za osiągnięcia w dziedzinie sportu szachowego.

Turniej odbędzie się 3 marca o godz. 16:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach. Zmagania sędziować będzie Kazimierz Krzyżak, a zwycięzcom puchary wręczy sponsor wydarzenia – Mariusz Kurek (Piekarnia Tradycja i Smak). Zawody wsparł również Jan Latuszek (Sanitex).

PZ, elubaczow.com

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here