To doskonała okazja dla miłośników planszówek. Stowarzyszenie Rozwoju Promocji i Aktywności Przystanek Horyniec zaprasza w sobotę (18.02) na godz. 10:00 do Gminnej Biblioteki Publicznej w Horyńcu-Zdroju, gdzie będzie można zagrać w grę „Brzdęk! Nie drażnij smoka”.

Kolejny raz w Horyńcu-Zdroju zachęcają, by oderwać się od komputera i oddać zabawom planszowym. W zorganizowanym w 2022 r. „Wieczorze z grami planszowymi” wzięło udział sporo uczestników. W związku z tym organizatorzy postanowili kontynuować inicjatywę. Teraz udostępnią planszówkę „Brzdęk! Nie drażnij smoka”, która okrzyknięta została grą 2019 roku. Trzeba będzie nasłuchiwać, stąpać i czmychać ostrożnie, by nie drażnić smoka. Komu się to uda?

– Karciana zabawa typu deck building w połączeniu z karkołomną planszą lochów i czyhający na graczy smok to przepis na wspaniałą zabawę dla wszystkich. Zobaczymy czy uda się Wam przemierzyć niebezpieczne korytarze, okraść smoka z artefaktu i wyjść żywym – zachęcają do udziału organizatorzy.

PZ, elubaczow.com


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here