Zespół Granicznych Krowica Hołodowska zwyciężył w turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubaczów Juniorów Ludowych Klubów Sportowych z terenu Gminy Lubaczów. Zawody rozegrano w minioną sobotę (28.01) w sali sportowej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Baszni Dolnej.

Do rywalizacji stanęło sześć drużyn. Zgodnie z regulaminem i przeprowadzonym uprzednio losowaniem mecze odbywały się systemem „każdy z każdym” 1 x 15 minut. Zespoły złożone były z 5 zawodników (4 zawodników w polu i bramkarz).

W wyniku sportowych rozgrywek drużyny zajęły następujące miejsca:
I miejsce – LKS „GRANICZNI” Krowica Hołodowska
II miejsce – LKS „WALTER” Opaka
III miejsce – LKS „HURAGAN I” Basznia Dolna
IV miejsce – LKS „START” Lisie Jamy
V miejsce – LKS „HURAGAN II” Basznia Dolna
VI miejsce – LKS „ZRYW” Młodów

„Mistrzem strzelców” – zdobywcą największej liczby bramek został Stefan Kaciuba  – zawodnik LKS „Graniczni” Krowica Hołodowska, a tytuł „Najlepszego ramkarza” otrzymał Szymon Furgała – zawodnik LKS „Graniczni” Krowica Hołodowska. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe statuetki. Wszystkie mecze sędziował Wojciech Mańczak.

Z rąk Wójta Gminy Lubaczów Wiesława Kapla zwycięscy otrzymali dyplom, pamiątkowy puchar i nagrodę rzeczową w postaci sprzętu sportowego. Zdobywcy II i III miejsca otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Gratulujemy zwycięzcom sportowej rywalizacji, która dzięki zaangażowaniu wszystkich zawodników była bardzo emocjonującym wydarzeniem. Dziękujemy sędziemu, drużynom i ich trenerom za udział w turnieju, a także osobom, które go przygotowały w szczególności dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Baszni Dolnej – czytamy na stronie gminy Lubaczów.

Przed zawodnikami z gminy Lubaczów już niebawem kolejne zawody. Już 11 lutego 2023 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Lisich Jamach odbędzie się Zimowy Turniej Seniorów Ludowych Klubów Sportowych o puchar Wójta Gminy Lubaczów.

Galeria zdjęć, fot. gminalubaczow.pl

1 komentarz

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here