Dania jednej z najlepszych i najbardziej oryginalnych kuchni świata serwowane będą w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej. W najbliższy weekend (4-5.02) królować będzie kuchnia azjatycka.

Nie można ukryć tego, że do kuchni azjatyckiej mamy słabość. Doskonale sprawdza się ona na wieczór z przyjaciółmi i najbliższymi. Do pracy także przygotowujemy sobie szybkie orientalne przekąski. Ich zaletą jest to, że niezależnie od sezonu można je przyrządzać na tysiące różnych sposobów.

Ulubione, pachnące egzotycznymi przyprawami i błyskawicznie przenoszące w odległe zakątki świata dania znajdą się w sobotę i niedzielę na talerzach Kresowej Osady, bo szef kuchni Andrzej Węgierak tym razem do stałego menu „dorzuci” przepisy prosto z Dalekiego Wschodu. 

W specjalnej karcie znajdzie się bukiet azjatyckich smaków:

– Sajgonki z mięsem i warzywami (19 zł),
– Ramen – azjatycka rozgrzewająca zupa z pieczonym boczkiem i sezamem (29 zł),
– Kurczak w pięciu smakach z warzywami podany z ryżem i chińską surówką (33 zł,)
– Lody smażone w kokosie podane na puree owocowym (22 zł).

Przypominamy, że restauracja czynna jest w soboty i niedzielę od godz. 12.00 do 18.00, a obiekcie będą dostępne także dania z zimowego menu.

– Zachęcamy do rezerwacji „spotkań przy stole”. Przygotujemy dla Państwa uroczą oprawę i ciekawe potrawy – zachęcają w Kresowej Osadzie.

Rezerwacji dokonać można pod numerem telefonu 500 738 500.

Materiał partnera


Bądź na bieżąco i zostań jednym z ponad 14 tysięcy naszych obserwujących!
Śledź profil Redakcja Elubaczow na Facebooku.

zostaw odpowiedź

Please enter your comment!
Please enter your name here